www.silesia-region.pl
  szukaj












2006-05-24
Komisja Oceny Projektów

Skład Komisji Oceny Projektów:

PROPONOWANA LISTA CZŁONKÓW KOMISJI OCENY PROJEKTÓW DLA DZIAŁANIA 2

I.   Komisja Oceny Projektów dla Działania 2.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne” w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego  2004-2006

 

·        Zarząd Województwa Śląskiego:

  Sergiusz Karpiński, Wicemarszałek Województwa Śląskiego – Przewodniczący Komisji Oceny Projektów

 

·        Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego:

Wydział Edukacji i Nauki:

Lucyna Ekkert

Adam Kapias

Aldona Kalus

Wydział Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich:

Maria Dzierżęga

Ewa Szymoszek

 

·        Wojewódzki Urząd Pracy:

  Gabriela Woźnica-Bańka

  Maciej Zegarek

 

·        Śląski Urząd Wojewódzki:

  Adam Zabiegała – starszy inspektor w Kuratorium Oświaty w Katowicach

  Małgorzata Kucharczyk – starszy inspektor w Kuratorium Oświaty w Katowicach

 

II. Komisja Oceny Projektów dla Działania 2.6 „ Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy” w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego  2004-2006

 

·        Zarząd Województwa Śląskiego:

   Marian Jarosz , Członek Zarządu Województwa Śląskiego - Przewodniczący Komisji Oceny Projektów

 

·        Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego:

Wydział Zagospodarowania Przestrzennego:

Bogumiła Kowalska

Mariusz Raczek

Wydział Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich:

Anna Słupina  

Aleksandra Piekielnik

Marcin Kopka

 

·        Śląski Urząd Wojewódzki:

         Jolanta Idziak–Masiewicz  - koordynator Zespołu Budżetowego Wydziału Rozwoju Regionalnego

Agnieszka Lubartowicz – starszy inspektor wojewódzki Wydziału Rozwoju Regionalnego




Konwent Rektorów:

  Prof. Wojciech Zieliński

 

·        Śląska Rada Jednostek Badawczo-Rozwojowych:

Prof. dr hab. inż. Józef Dubiński

 

·        Regionalny Punkt Kontaktowy 6 PR UE przy Instytucie Chemicznej Przeróbki Węgla:

  dr inż. Halina Kocek

 

III. Komisja Oceny Projektów dla Działania 2.5 Promocja  przedsiębiorczości  w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego  2004-2006

 

Zarząd Województwa Śląskiego:

Marian Jarosz   Członek Zarządu Województwa Śląskiego - Przewodniczący Komisji Oceny Projektów

 

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Wydział Polityki Gospodarczej:

Krzysztof Wyciślik

Dzida Danuta

 

Wydział Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich

Małgorzata Łącka-Matusiewicz – Zastępca Dyrektora Wydziału Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich

Anna Cekiera

Marcin Kopka

Aneta Rogowska

Dagmara Soszyńska - Lisiakiewicz

Agnieszka Walczak

 

Śląski Urząd Wojewódzki

Wydział Skarbu Państwa i Przekształceń Własnościowych:

Ewa Brzostowska  

Robert Zarzycki

 

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Anna Bobka

Paweł Galbarczyk

Grzegorz Giemza

Katarzyna Matyja

Henryk Nowak

 

Fundusz Górnośląski S.A.

Marzena Wistuba-Wesołek

Urszula Kroemke

 

 

IV. Komisja Oceny Projektów dla Działania 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa  w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego  2004-2006

 

Zarząd Województwa Śląskiego:

Marian Jarosz   Członek Zarządu Województwa Śląskiego - Przewodniczący Komisji Oceny Projektów

 

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Wydział Polityki Gospodarczej:

Teresa Pol-Błachut

Mariusz Świąder

 

Wydział Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich

Anna Cekiera 

Tomasz Ginter

Marcin Kopka

Edyta Łydka

Paweł Pikoń

Joanna Porowska

 

Śląski Urząd Wojewódzki

Wydział Skarbu Państwa i Przekształceń Własnościowych:

Agnieszka Hofman

Tomasz Kowalski

 

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Anna Bobka

Paweł Galbarczyk

Grzegorz Giemza

Damian Kocot

Henryk Nowak

 

Fundusz Górnośląski S.A.

Małgorzata Obuchowska

Mirosław Gnieciak

 

 

 


.: powrót :.
RSS
© Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Art4net: hosting, strony www, projekty graficzne.