Województwo Śląskie

Małe granty

Małe granty z dnia 9 marca 2017

Oferta realizacji zadania publicznego w trybie pozakonkursowym pn. "Warsztaty urbanistyczno-architektoniczne Architektour"

Małe granty z dnia 28 lutego 2017

Oferta realizacji zadania publicznego w trybie pozakonkursowym pn. "Interwencja kryzysowa dla specjalistów" Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii w Zabrzu

Małe granty z dnia 18 stycznia 2017

Oferta realizacji zadania publicznego w trybie pozakonkursowym pn. „XXVI koncert Serce za Serce” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi z Zabrza.

Małe granty z dnia 12 stycznia 2017

Mały grant pn.: „NIE(WIDZIANA) DEPRESJA” Stowarzyszenia Twoje Zdrowie z siedzibą w Bielsku-Białej.

Małe granty z dnia 7 grudnia 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego "Cisownica" z siedzibą w Cisownicy, Goleszowie na realizację zadania publicznego pn. "Mistrzostwa Śląska Cieszyńskiego w halowej piłce nożnej młodzików i trampkarzy".

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Stowarzyszenia Sportowego Seniorzy-Juniorom „Siatkówka 2002” z siedzibą w Częstochowie na realizację zadania publicznego pn.: „XVII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w Mini Piłce siatkowej Chłopców”.

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego „21 Podlesie” z siedzibą w Katowicach na realizację zadania publicznego pn.: „Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach – Spodek Katowice”.

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego z siedzibą w Bytomiu na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja Finałów Mistrzostw Polski Młodzieżowca w piłce wodnej".

Małe granty z dnia 16 listopada 2016

Oferta Klubu Sportowego "Górnik" Bytom na realizację zadania publicznego p.n. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów do lat 16.

Małe granty z dnia 16 listopada 2016

Oferta Stowarzyszenia Sportowego Akademia Boksu Roberta Gortata w Jaworznie na realizację zadania publicznego p.n. Mikołajkowy Mecz Bokserski 03.12.2016.

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie